logo

Home

  • logo1

    Agencja Bookingowa dla wymagających.

Euforia Bookings

Poznaj nasz bliżej - kilka słów o nas!

Naszą markę – Euforia Festivals znają tysiące ludzi nie tylko w Polsce ale i w Europie. Nasze doświadczenie zbieramy od 1989 r., a przez kilkadziesiąt lat zorganizowaliśmy eventy z takimi gwiazdami jak:

Tiesto / Above & Beyond / Markus Schulz / Benny Benassi / John O’Callaghan / Giuseppe Ottaviani / Antoine Clamaran / Mischa Daniels / Syke’n’Sugarstarr / Da Hool / Dj Tonka / Westbam i wieloma innymi.

Pozwoliło nam to zdobyć ogromne doświadczenie oraz rzeszę fanów, a nasze zaangażowanie i profesjonalizm pozwalają na osiąganie co raz to wyższych standardów naszych imprez.

Wszystko to, skłoniło nas do poszerzenia działań - tak powstała Euforia Bookings.

Agencja bookingowa, która stawia na światowych oraz Polskich, wszystkim znanych, artystów. Na dj, którzy są legendami, a ich występy przypominają najlepsze lata muzyki klubowej, ale i także na "młode wilki" elektronicznych brzmień, które aktualnie podbijają parkiety na całym świecie. Nasze doświadczenie pozwala nam poprowadzi bookowanie wybranego artysty od początku do końca, co daje managerom klubów niesamowity komfort, a przede wszystkim pewność: sprawnego i odpowiedzialnego, przeprowadzenia działań.

0

Artystów

0

Klubowiczów rocznie

0

Lat doświadczenia

0

Polubień na FB

Nasi Artyści

Zobacz, kto zasiada w naszym szeregach.

Już dziś, dzięki nam możesz zaprosić na swój event, lub do swojego klubu, światowych artystów muzyki elektronicznej. Sprawdź profile naszych artystów, aby dowiedzieć się szczegółów o każdym z nich.

Masz dodatkowe pytania, lub zdecydowałeś się zabookować któregoś artystę? Skontaktuj się z nami - informację jak to zrobić znajdziesz w zakładce kontakt.

Zobacz wszystkich Artystów

Imię*

Adres email*

Numer telefonu

Treść wiadomości

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc.

Masz pytania, sugestię? Chcesz zaprosić nas do swojego klubu? A może po prostu chcesz "pogadać"? Skontaktuj się z nami już dziś.

Nasze biuro

ul. Strzelecka 11, 64-100 Leszno, Polska

 

E: info@euforiafestivals.pl
F: facebook.com/euforiafestival

?