logo

Alex M.O.R.P.H.

Jako wiodąca postać na światowej scenie muzyki tanecznej, Alex M.O.R.P.H. osiągnął popularność jakiej wielu może mu pozazdrościć.

Dzięki oszałamiającym wydawnictwom: "An Angel's Love", "Sunset Boulevard", “The Reason”, plus remiksy i kolaboracje dla i z takimi artystami jak: Armin van Buuren, Paul van Dyk, Within Temptation, Faithless, Gareth Emery, Dash Berlin, Protoculture, zawsze jest o jeden krok przed innymi jeżeli chodzi o jakość produkcji.

Pierwszy przełom w jego karierze nastąpił w 2007 roku, a to za sprawą nagrania „Life Less Ordinary”, stworzone w kolaboracji z Rank 1, które odbiło się szerokim echem w świecie muzyki trance i obwieściło wszystkim, że pojawił się nowy gracz, z którym trzeba się liczyć.
To wystarczyło dla Paula van Dyk, żeby zaprosić go do studia, co zaowocowało dwoma wspólnymi projektami, które znalazły się albumie Pvd-In Between.
Wraz z Arminem oraz Ana Criado stworzyli projekt Triple A, czego owocem był utwór „Winter Stayed”.
Po drodze pojawiły się produkcje ‘An Angel’s Love’, ‘Turn It On’, ‘Unification’, ‘New Harvest’, ‘I Love Trance’, które umocniły go na światowej scenie.

Jako dj, wie dokładnie czego oczekuje tłum, dzięki czemu wzajemnie się napędzają.
Jego doświadczenie za konsoletą jest imponujące: Trance Energy, Cream Ibiza, Mayday, Nature One, A State Of Trance events i wiele innych.

Wraz z długoletnim współpracownikiem Woody Van Eyden, Alex współtworzy radiowy program HeavensGate. W 2008 roku jako B2B Dj Team zostali sklasyfikowani w Dj Mag Top 100. Ich Radio Show można usłyszeć w ponad 50 rozgłośniach na całym świecie.
Ich eventy spod znaku HeavensGate miały swoje miejsce na Love Parade, w Malezji, Szkocji, na Ibizie, czy chociażby słynne imprezy na Jachtach.

Popełnił ponad 120 produkcji i remiksów dla takich gwiazd jak: Faithless, Armin van Buuren and Dash Berlin, a przez bezsenne noce oraz ciągły pośpiech pokazuje swoje oddanie oraz poświęcenie dla tego co robi.
Jego umiejętności w remiksowaniu można usłyszeć na kompilacji „Hands On Armada”, gdzie nadaje klasykom współczesne brzmienie.

W 2009 roku znowu pojawia się w Dj Mag Top 100, a z tym przychodzi premiera debiutanckiego albumu “Purple Audio”, zawierającego takie petardy jak: ‘Sunset Boulevard’, ‘Photograph’ czy ‘Purple Audio.
Tour promujące album okazało się sukcesem, a reedycja („Purple Audio Reloaded”) z remiksami od Menno de Jong, Estiva, Signum, Woody van Eyden trafia do sprzedaży w połowie 2010 roku.

Jego sety charakteryzują się mieszanką upliftu, ciepłego progressive, z domieszką tech-trance – mieszanka wybuchowa.

Interesuje Cię ten artysta?

Napisz do nas - podaj Twoje dane kontaktowe, miejsce bookingu, oraz Twoją propozycję cenową.

Imię*

Numer telefonu
Twoja proponowana cena
Adres email*
Data bookingu*

Miejsce bookingu

Więcej informacji, sety, zdjęcia artysty znajdziesz na jego:

?