logo

Ben Nicky

Słysząc „Jest bardzo ważną częścią moich setów”od takich firm jak Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk czy Gareth Emery, można łatwo dostrzec jak bardzo rozchwytywanym artystą uplifting i psy trance jest Ben Nicky.

Mając w zanandrzu wydawnictwa w takich labelach jak: Ultra, Spinnin, Armada, Vandit, prezentował swoje błyskotliwe sety w największych klubach świata, stawiając stopę na każdym kontynencie globu. Od Stanów po Australię, Indie po Argentynę, a jego sety określane są mianem „taki zdarza się raz w życiu”. Grał na Nature One, Tomorrowland, A State Of Trance, w miejscach znanych jako Godskitchen i Ministry of Sound.

Obecnie może pochwalić się ćwierć milionem fanów, co czyni go gwiazdą międzynarodową, która miała przyjemność zagrać seta na żywo w audycji BBC Radio 1 Essential Mix. Ma na swoim koncie kilka numerów 1 na listach Beatport’u, iTunes (kolaboracja z PvD), czy chociażby bootleg Calvina Harrisa, grany w BBC Radio 1 przez 10 tygodni z rzędu.
Jego produkcje pojawiały się na wielu znanych kompilacjach, m.in. Gatecrasher Anthems mixed by Paul Van Dyk’, ‘Dave Pearce’s Trance Anthems’ i renomowanym Ministry Of Sound’s ‘Trance nation’ CD. Jego grafik występów to naprawdę wyczerpująca lektura.

Interesuje Cię ten artysta?

Napisz do nas - podaj Twoje dane kontaktowe, miejsce bookingu, oraz Twoją propozycję cenową.

Imię*

Numer telefonu
Twoja proponowana cena
Adres email*
Data bookingu*

Miejsce bookingu

Więcej informacji, sety, zdjęcia artysty znajdziesz na jego:

?