logo

Blue Silence

Początkowo był to duet dwóch pasjonatów, których powiązała nie tylko miłość do muzyki, ale również braterska krew.

Bracia (Jacek i Maciej) od początku postawili na produkcje uplifting trance, emotional trance oraz epic trance i już po kilka tygodniach działania na rynku, zaczęli wydawać utwory w takich wytwórniach jak: Abora Recording, Trance All-stars Recording, Beyonf the Stars recording, Defcon Recording, Blue Soho Recording, D-Max Recording.

Ich kawałki takie jak: “Jenova”,  “A whole World better” czy “Nothing to fear” były supportowane, oraz królowały w światowych audycjach radiowych takich artystów jak: Tiesto, Abobe & Beyond, Aly & Fila, Sean Tyas, Gareth Emery, Ben Gold, Richard Durand i wiele innych.


Z czasem, w wyniku napływu obowiązków, jeden z braci, został zmuszony do wycofania się z duetu. Maciej, który pozostał w formacji Blue Silence, posiadając ogromne doświadczenie na scenie, postanowił dalej reprezentować projekt - do powrotu brata.

Blue Silence na tą chwile to jeden człowiek. Człowiek, który brał udział w takich imprezach jak: Sensation 2009, Tiesto Kaleidoscope Tour Global Gathering Polska 2008/2009, RMI Trance Xplosion 2008/2009, Dancetination: Dream Space, Creamfields 08. Maciej grał u boku takich gwiazd jak: Tiesto, Kyau & Albert, ATB, Sean Tyas, Leon Bolier, Stoneface & Terminal, Eddie Halliwell, Nenes, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani. Jest on również autorem dwu płytowego mixu, który został wydana przez Sony Music Polska.

Blue Silence prezentuje w swoich setach najwyżej jakości uplifting, vocal oraz tech Trance, a ogromne doświadczenie za konsoletą pozwala Maciejowi dostosowywać swój mix do oczekiwań klubowiczów. Aby się przekonać jak gra Blue Silence, posłuchajcie jego setów, które znajdują się tutaj.

Interesuje Cię ten artysta?

Napisz do nas - podaj Twoje dane kontaktowe, miejsce bookingu, oraz Twoją propozycję cenową.

Imię*

Numer telefonu
Twoja proponowana cena
Adres email*
Data bookingu*

Miejsce bookingu

Więcej informacji, sety, zdjęcia artysty znajdziesz na jego:

?