logo

Mark Sixma

Mark Sixma dorastał w holenderskiej miejscowości Breda, z której pochodzą również Tiesto I Hardwell. Jako nastolatek opanował sztukę djingu, kolejnym krokiem była próba sił w produkcji muzyki.

Jedna z jego pierwszych produkcji „Destination 6” zyskała miano “Tune of the week (utwór tygodnia) w audycji A State Of Trance, prowadzonej przez Armina van Buurena. Następstwem tego był support największych nazwisk na planecie.
Kolejną produkcją, która zyskała miano “Tune Of The Week” był “Fade 2 Fade”, które zaowocowało podpisaniem kontraktu z wytwórnią Armada Music.
Nagrania Marka Sixmy trzykrotnie z rzędu lądowały na kompilacji A State Of Trance.
Kolejnym sukcesem była wspólna produkcja Sixmy oraz Armina, która została użyta do jeden z gier na Nintendo Wii.
Od tego czasu jego nagrania pojawiają się w jednych z największych wytwórni na świecie, m.in. Armada, Revealed I Spinnin’ Records.
Mark Sixma zwiedził już każdy kontynent, grając u boku takich gwiazd jak: Armin van Buuren, Ferry Corsten, Gareth Emery, Judge Jules, Markus Schulz, Paul van Dyk, Sander van Doorn, W&W. Grał na takich imprezach jak : Stereosonic, A State of Trance 550 & 650, Nature One (dwukrotnie), Electronic Family, Escapade Music Festival, Ultra Music Festival Miami in 2015. Grał również na oficjalnym “Closing Party” w legendarnym Guverment w Toronto.
W 2013 z nagraniem „Requiem” zadebiutował w labetu „Mainstage Music”. Utwór znalazł się na 1 miejscu Beatport Trance Chart.
Wspomniany “Requiem” był najczęściej granym trance’owy numerem w 2013 roku.
W roku 2014 nastąpił przełom. Remix „Adagio For Strings”, „Shadow” w wersji W&W, remiksy dla Cosmic Gate oraz Armin van Buuren (“Save My Night), oba zostały wydane w Armada oraz Revealed.
Kiedy wspomniane „Adagio” okupowało 1 miejsce na liście Beatport, pojawił się kolejny hit – Remix „Falling Back”.

Interesuje Cię ten artysta?

Napisz do nas - podaj Twoje dane kontaktowe, miejsce bookingu, oraz Twoją propozycję cenową.

Imię*

Numer telefonu
Twoja proponowana cena
Adres email*
Data bookingu*

Miejsce bookingu

Więcej informacji, sety, zdjęcia artysty znajdziesz na jego:

?