logo

onTune

onTune przygodę z djingiem rozpoczął w 2001 roku, pierwszy raz oficjalnie za konsoletą stanął 13 lipca 2002 r.

Pasja do profesji dja przyszła dość naturalnie. Zaczynał jako tzw. Lighter, jednak szybko poczuł pociąg do deck’ów. Od początku swojej przygody związany był z legendarnym klubem Relaks w Lesznie (lata działalności klubu 1989-2010). Tam szkolił swoje umiejętności, jako doświadczony dj wziął udział w kursie Pioneer Dj School, który był tylko formalnością. Po drodze wydarzył się ogólnopolski konkurs dj’ów (klub Gotham), w którym zajął pierwsze miejsce.

Zawsze stawia na dobór repertuaru, dzięki czemu jego sety charakteryzują się spójnością i harmonią. Ciężko przyporządkować mu konkretny styl muzyczny. Ogólnie mówiąc, jest to house i trance, charakteryzuje się przestrzenią, głębią dźwięków, a to wszystko obdarzone jest energią charakterystyczną dla gatunku progressive. Zaletą jego jest elastyczność oraz umiejętność adaptacji do panujących w danym miejscu warunków. W przeszłości próbował swoich sił w produkcji muzyki, do czego na pewno powróci w 2016 roku…

W chwili obecnej jest współorganizatorem oraz współwłaścicielem agencji Euforia Festivals, odpowiedzialnej za takie imprezy jak: Euforia Festival (Boszkowo), Back To The Roots (Arena Poznań oraz Hala Stulecia Wrocław), Euphoric New Year’s Eve (Hala Stulecia Wrocław), Back & Forth (Arena Poznań.
Nie sposób wymienić dj’ów z którymi zagrał, oto nazwiska najważniejszych: Klub Relaks – Tiesto, Above & Beyond, Benny Benassi, Antoine Clamaran, Syke’n’Sugarstarr, Thomas Gold, Alex M.O.R.P.H. Eddie Thoneick, Johan Gielen, Axwell, Joy Kitinonti.
Euforia Festival: Tocadisco, Westbam, Dj Tonka, Marco V, Dj Antoine, John O’Callaghan, Giuseppe Ottaviani, Mischa Daniels, Marcel Woods, Richard Durand, Kaskade, Niels van Gogh, Simon Patterson, Moguai, Rank 1, Menno de Jong, Dj Shah, Marcus Schossow i wielu innych.

Rok 2016 będzie przełomem zarówno dla niego jak i agencji Euoria Festivals, bowiem stanie za konsoletą obok takich gwiazd jak Marku Schulz oraz Paul van Dyk, które za sprawą Euforia Festivals pojawią się w Polsce. Kolejnym krokiem naprzód będzie budowa własnego studia…

Interesuje Cię ten artysta?

Napisz do nas - podaj Twoje dane kontaktowe, miejsce bookingu, oraz Twoją propozycję cenową.

Imię*

Numer telefonu
Twoja proponowana cena
Adres email*
Data bookingu*

Miejsce bookingu

Więcej informacji, sety, zdjęcia artysty znajdziesz na jego:

?